P
Jaunumi Dzejoļi Receptes Atziņas Joki Kalendārs
Menu
×

ROBIJS VILJAMSS ELEKTRIZĒS LATVIJAS PUBLIKU JAU 20.OKTOBRĪ

Robija Viljamsa (Robbie Williams) 20. oktobra uzstāšanās BBC festivālā "Electric Proms" tiks pārraidīta kino skatītājiem 200 izmeklētos kinoteātros 23 valstīs visā pasaulē. Arī Latvijā - Kinoteātrī Parex Plaza HD tiešraide no koncerta norises vietas sāksies plkst. 21:30, savukārt pats koncerts sāksies plkst. 22:00.

Kopš Viljamsa pēdējā šova tiešraides Lielbritānijā jau pagājuši vairāk nekā trīs gadi, un viņš ir atgriezies uz vienu vakaru, lai atklātu BBC rīkoto ikgadējo mūzikas festivālu Electric Proms 2009. Robijs Viljamss nāks klajā gan ar jaunām kompozīcijām no topošā albuma "Realitāte nogalināja video zvaigzni" (Reality Killed the Video Star), gan vairākām savām jau par klasiku kļuvušām dziesmām, gan orķestra stīgu instrumentu, gan pūšamo instrumentu grupas, kā arī pilna orķestra sastāva pavadījumā mūziķa un producenta Trevora Horna (Trevor Horn) mākslinieciskajā vadībā. "Viņš jauno albumu papildinājis ar kaut ko manos iepriekšējos ierakstos vēl nebijušu – savu ģenialitāti," saka Viljamss. "Manuprāt, skan vienkārši lieliski – dziesmu pēc dziesmas, dziesmu pēc dziesmas."
Viljamss ir viens no pasaulē veiksmīgākajiem solo mūziķiem - viņš saņēmis 15 Brit Awards balvas (vairāk nekā jebkurš cits mākslinieks mūzikas vēsturē) un 38 starptautiskus apbalvojumus. Astoņi no viņa albumiem Lielbritānijas dziesmu tabulās ieņēmuši pirmo vietu, līdzīgi panākumi gūti arī daudzās citās pasaules valstīs. Ar savu grandiozo 2006.gada turneju "Tuvās sastapšanās" (Close Encounters) Viljamss uzstādījis pasaules rekordu, pārdodot 1,6 miljonus biļešu vienā dienā.
Robijs Viljamss komentē gaidāmo uzstāšanos: "Ir ļoti satraucoši iedomāties, ka koncertu, ko spēlēšu Londonā, vienlaicīgi varēs noskatīties cilvēki visā pasaulē. Es gaidu, kad, atkal sadarbojoties ar Trevoru Hornu, varēšu spēlēt savas jaunās dziesmas un redzēt, kā cilvēki uztver manu veikumu."
Biļešu iepriekšpārdošana sāksies piektdien, 9.oktobrī - esi pirmais, jo pirmo 100 biļešu cena Ls 8.50, pārējās biļetes - Ls 13.00.
Biļetes uz Robija Viljamsa koncerta tiešraidi būs iespējams iegādāties no 9. oktobra kinoteātra kasēs un www.forumcinemas.lv. Pērkot biļetes internetā un k/t kasēs, pirmajām 100 biļetēm cena Ls 8.50, pārējām biļetēm cena Ls 13.00. Norēķinoties par biļetēm uz šo koncertu, netiks pieņemtas kinokartes.


Jums varētu interesēt šie raksti:

Cēsu pilsētas svētkos piedalīsies tradicionālo amatu meistari no Tartu

DJ Martin Garrix x Benny Benassi x Dynoro - Kauņa, 30.maijs

Lieldienu nedēļā Rīgā gaidāma plaša kultūras pasākumu programma

Raimonda Paula un LSO "Dziesmas bez vārdiem" jau nākamajā sestdienā

Rīgas svētki 2024 - Pilsētas svētku Programma

GERMAN’S MAYDAY FIRST TIME IN BALTICS!

Alternatīvā Rīga 2025 – mūzikas un radošuma festivāls Uzvaras parkā

Linkin Park koncerts Vīnē 2026.gada 9.jūnijā - From Zero World Tour

18. novembrī Gaismas ceļš Jūrmalā

SUMMER NIGHT PARTY Amatas novada Kultūras centrā, Ģikši, 24.maijs, 22:00

Pavasara sēņu simpozijs un stādu tirgus - Salaspils, 26.aprīlis

Summer Sound Liepāja 2012 - Tavs Vasaras Piedzīvojums!

DJ Fedde Le Grand koncerts 2025 - Andrejosta, Rīga, 25.jūlijs

Festivāls Artissimo. Avanti, Artissimo! - Jūrmala, 10.augusts

14. Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls 2012, Jelgava, 10-12.februāris

Elektroniskās mūzikas festivāls "Shine Cafe 2012" nosauc pirmos māksliniekus

Pasniegtas Zelta Globusu balvas

Nēģu svētki 2025 Latvijā - Pasākumi un Programma

Svētki "Atputnieki zaļumos" Turaidā

Elegantā Francija un tās vēsture - Rīga, 26.aprīlis

Staro Rīga 2024 – Gaismas un Mākslas Festivāls

Rīgas pilsētas svētki 2025 – Pasākumi augustā Rīgā, Programma

"Chippendales" 29.septembrī dejos Rīgā, Sapņu Fabrikā

Fedde Le Grand uzstāsies Rīgā – 25.jūlijs, First Club, Andrejosta

Mūzikas un mākslas festivāls "BILDES 2008"