P
Jaunumi Dzejoļi Receptes Atziņas Joki Kalendārs
Menu
×

Olga Rajecka izziņo jubilejas viesus

Olga Rajecka svin ar vērienu! Kā jau ziņots, šogad populārā dziedātāja atzīmē dubultjubileju – 50 dzīves gadus un trīs desmitgades uz profesionālās skatuves. Jau aprīlī gaidāmi pirmie jubilejas koncerti ar Vidzemes kamerorķestri, klajā nāks arī Olgas labāko dziesmu izlases CD un biogrāfiska grāmata.

Pavasara koncertu sērija sāksies 13. aprīlī Valmierā un turpināsies 20. aprīlī Liepājā, bet tās kulminācija gaidāma 24. aprīlī Nacionālajā operā Rīgā. Māksliniece uzstāsies ar Vidzemes kamerorķestri diriģenta Andra Veismaņa vadībā, piedalīsies grupas Turaidas Roze un Bāze 7, vokālais kvartets Eolika, Varis Vētra un citi viesi. Skanēs dziesmas no visiem Olgas karjeras periodiem. Jubilejas koncerttūre turpināsies rudenī.

Olgas daudzie hiti tiks apkopoti arī jaunā CD izlasē, savukārt viņas dzīves un mūzikas pieredze fiksēta biogrāfiskā grāmatā "Mana svētku diena". Grāmatas autors Kārlis Anitens: "Mēs esam pieraduši Olgu uztver kā enerģisku sievieti un uzvarošu dziedātāju, bet es gribēju viņu parādīt no citas puses - jo viņa ir arī trausla un neaizsargāta būtne. Stāstot par mūzikas gaitām, centos atklāt viņas iekšējo pasaules sajūtu. To, kā viņa ir jutusies šajā laikā, kopš mēs domājam, ka viņu pazīstam." Vēl autors atklāj, ka Olgas stāstam piešķīris nelielu detektīvintrigu.

Jāpiebilst, ka savu jubilejas pavasari Olga Rajecka sagaidījusi lieliskā mākslinieciskā formā. Cildinošas atsauksmes saņēma gan sniegums pērnajā Imanta Kalniņa Lielo dziesmu koncertā, gan nesenajā Mūzikas ierakstu Gada balvas ceremonijā, kad viņas dziedātā Imanta Kalniņa dziesma "Vēlai stundai" kļuva par vienu no spilgtākajiem mirkļiem daudzu mūzikas zvaigžņu piesātinātajā vakarā. Savukārt pēc februārī aizvadītā Mārtiņa Freimaņa piemiņas koncerta laikraksts Diena rakstīja šādi: "Olga Rajecka prot satricināt un elektrizēt gaisu ar savu klātbūtni vien. [..] Primadonna dziedāja tā, ka viss uzreiz nostājās savās vietās, - ar pārliecību un iekšējo mieru."

Biļetes uz Olgas Rajeckas jubilejas koncertiem nopērkamas Biļešu paradīzē un šeit: http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/5137

Avots:Mikrofona ieraksti


Jums varētu interesēt šie raksti:

Riga music week festival 2025 - Rīga, 5.novembris

Jūrmalas pilsētas svētki 2025 - Pasākumi un Programma

Koncerts - Mēs Dejojam Pasauli - Rīga, 16.jūnijs

Rīgas svētkos tiks noskaidroti Latvijas piedzīvojumu sacensību čempioni

Marijas Naumovas solokoncerts Cēsīs, 14.augustā

31.12.07. - Klubs Depo

Visu paaudžu "Līvi" aicina uz atklāšanas koncertu "Nezāles neiznīkst!"

Naidžels Kenedijs, A.Vivaldi Gadalaiki - Dzintaru koncertzāle, Jūrmala, 5.jūlijs

Koncerts - Rock in Haapsalu festivāls - Haapsalu, 29.augusts

Etnogrāfiskais Brīvdabas Muzejs - Gadatirgus 2025 - Pasākumi un Programma

Mūsdienu amatniecības festivāls Brīvdabas muzejā

29.12.07. – DJ Noir /Denmark/ @ club Nautilus

30.08.07. - Miss Nautilus Summer - FINAL, 31.08.07. - DJ Ravin Buda Bar

Craft festivāls - Garšu un mūzikas festivāls - Rēzekne, 13.jūnijs

"Roķīgais burziņš" 14. jūnijā klubā "16.korpuss"

Jēkabpils pilsētas svētki 2025 – Divi krasti, viena sirds - Pasākumi un Programma

Līgo svētki un Jāņi 2009, pasākumi Latvijā

Gruzijas vīnu festivāls Kartuli Vazi - Rīga, 4.jūlijs

Otrās adventes pasākumi Rīgā 2012, sāksies Ziemassvētku egļu ceļš festivāls

Baznīcu nakts 2025 programma – Populārākie vakara galamērķi

Lāčplēša dienā Jūrmalā būs tradicionālais lāpu gājiens

Slavenā flamenko ģitārista Andra Kārkliņa solokoncerts Mākslas darbinieku namā 21. martā

MUMIY TROLL un RUN RUN RUN koncerts Arēnā Rīga

Nedēļas nogalē uz Tukumu pēc smukuma

Brīnumi sākas Jelgavā - Summer signs