P
Jaunumi Dzejoļi Receptes Atziņas Joki Kalendārs
Menu
×

Ērika Kleptona koncerta biļetes tagad atklātā pārdošanā

5. jūnijā pirmo reizi Latvijā uzstāsies viens no visu laiku labākajiem un ietekmīgākajiem ģitāristiem, leģendārais dziedātājs un dziesmu autors Ēriks Kleptons (Eric Clapton).

Ja tu vēl neesi iegādājies biļetes mūsu rīkotās iepriekšpārdošanas akcijas laikā, tad tev un taviem draugiem būs interesanti zināt, ka nupat ir uzsākta publiskā biļešu pārdošana uz pasaulslavenā britu mūziķa Ērika Kleptona koncertu Latvijā. Biļetes var iegādāties "Ticketpro" biļešu kasēs MAXIMA XX un XXX lielveikalu informācijas centros visā Latvijā, kā arī TC "Domina Shopping", "Galleria Riga", "Olimpia", "Riga Plaza", "Spice" un "Spice Home" informācijas centros. Biļetes iespējams iegādāties arī internetā www.ticketpro.lv.

Stāvbiļete maksā Ls 25, sēdvietu cena ir sākot Ls 27.

"60. gados Ēriks Kleptons bija viens no britu roka pirmās paaudzes spilgtākajiem talantiem, kas kopā ar "The Beatles", "The Rolling Stones", "The Who" u.c. pieteica šīs mūzikas zelta laikmetu. Šobrīd Kleptons ir viens no visu laiku leģendārākajiem ģitāristiem un joprojām aktīva superzvaigzne," vērtē mūzikas eksperts Klāss Vāvere, kurš tulkojis Ērika Kleptona sarakstīto autobiogrāfiju.

Turnejai Ēriks Kleptons sapulcinājis iespaidīgu mūziķu sastāvu, starp kuriem ir arī viņa ilggadējie skatuves partneri Doils Bremhols II (ģitāra), Stīvs Džordans (bungas), Kriss Steintons (klavieres un sintezators) un Villijs Vīkss (basģitāra). Tāpat turnejai pievienosies arī Pols Karaks (ērģeles un sintezators) un Gregs Leiss (ģitāra). Kā bekvokālistes Ēriku Kleptonu tūres laikā pavadīs dziedātājas Mišela Džona un Šārona Vaita.


Jums varētu interesēt šie raksti:

Halloween Party bērniem - Briesmīgi jautra ballīte - Rīga, 27.oktobris

Latvijas gada populārākais dīdžejs (DJ TOP) tiks noskaidrots „Dance Summit 2007” pasākumā

Rīgas Burgeru festivāls 2025 – garšu un izklaides sprādziens Esplanādē

Intars Busulis un Abonementa Orķestris - Līgatne, 10.augusts

Vera Brežneva - Koncerts - Visi Hīti, Jūrmala – 30.augusts

Līgo ieskaņas 2012 Porcelāna muzeja darbnīcā

Chrysta Bell LIVE! 21.oktobrī, Palladium

25.01.2008. – Original Riga Part 2 with DJ Mindaugelis /LT/

Starptautiskā bērnu aizsardzības diena 2025 - 1.jūnijs

Ar grandiozu kauju par pavasari Rīgā atzīmēs Starptautisko spilvenu kauju dienu

25. Piena, Maizes un Medus svētki Jelgavā 2025

14.12.07. – From Russia With Love with DJ List /Moscow/

Krāšņa Laivu Parāde Rīgas Svētkos - Laivas, Rīgas svētki 2024

10.11.07. – Housepital Session

Ruslan Bely - Stand Up SHOW 2025 - Daugavpils Kultūras pils, 4.novembris

Baltijas valstu pūtēju orķestru diriģentu un ansambļu vadītāju forums

Alternatīvā Rīga 2025 – mūzikas un radošuma festivāls Uzvaras parkā

Dīters Bolens un Modern Talking - 40 gadu jubilejas koncerts Arēnā Xiaomi - 22.septembris

Eurojurmala 2025 - Gala koncerts Zvaigznes un bērni - Jūrmala, 14.jūnijs

Fonofest uzstāda jaunu rekordu

Koncerts - Samanta Tīna Vēstule Tev-Nepateiktais - Saldus, 31.oktobris

Rotaļlietu Simfonija - Ziemassvētku labdarības koncerts - Rīgas Latviešu biedrības nams, 16.decembris

12.01.2008. – Best Hits of 2007 @ Club Nautilus

Positivus festivāls 2025 - Lucavsala, Rīga, 8.augusts

Bērnu festivāla 2008 programma "Piedzīvojumu meklējumos kopā ar Otto"