Latviešu Русский Deutsch English Français Türkçe

Maskavas Dinamo pret Rīgas Dinamo (3:1)

Article Image

Izbraukuma spēlē Maskavā, KHL līgas ietvaros Rīgas Dinamo piekāpās ar 1:3 pašlaik turnīra līderpozīcijas komandai Maskavas Dinamo. Vienīgie vārti tika gūti pateicoties Gintam Meijam. Savukārt Maskavas Dinamo divus no trim vārtiem guva spēlējot vairākumā un pēdējos vārtus gūstot mača pēdējās minūtēs. Nav jau vairs nekāds jaunums, kad Rīgas Dinamo šī sezona iesākusies gaužām bēdīgi, taču ar cīņas sparu mūsējie uzsāk katru spēli. Tāpat tika uzsākta arī šī spēle, taču sekojot vairākiem pārkāpumiem no mūsu puses, maskavieši šo izdevību nelaida garām un gūst vārtus pirmajā trešdaļā. Otrajā periodā mūsējie uzbrucēji cīnās par ripām, par lieliskām izdevībām cīnās arī maskavieši, nospēlējot līdzvērtīgu spēli, taču vārtus neviens tā arī negūst. Trešajā periodā mūsējie izceļās un pēc Māra Bičevska piespēles Gints Meija gūst vārtus. Taču dēļ kārtējām kļūdām aizsardzībā mūsējie tiek sodīti - vārtus gūst maskavieši, iemetos skaistu devītnieku vārtu tālajā stūrī pēc neliela rikošeta. Kārtējā kļūda aizsardzībā, un maskavieši nu jau svin uzvaru ar 3:1.