P
Jaunumi Dzejoļi Receptes Atziņas Joki Kalendārs
Menu
×

Witch Kettle Drift 2024 - Biķernieku trase, 8.septembris

Piedalies.lv - Witch Kettle Drift 2024 - Biķernieku trase, 8.septembris

Tas brīdis ir klāt - drifts atgriežas Raganas katlā, Biķernieku trasē, vienā no bīstamākajām drifta trasēm Eiropā. 8.septembrī, svētdienā, jūs gaida aizraujošas sacensības, kurās norisināsies Baltijas un Livonijas Pro drifta čempionāta posmi, kā arī Semi Pro klases Latvijas un Igaunijas čempionāta posmi.

Grūtības un izaicinājumi

Biķernieku trases daļa izceļas ar pamatīgām reljefa maiņām, nepārskatāmiem līkumiem un mazām drošības zonām, padarot to par neaizmirstamu piedzīvojumu gan braucējiem, gan skatītājiem. Drifts netiek vērots no tribīnēm, bet no trases malās esošajiem kalniņiem, nodrošinot patiesu klātbūtnes sajūtu.

Ieeja un piekļuve

Ieeja Raganas katlā ir no Biķernieku ielas meža puses. No dalībnieku parka nav iespējams redzēt trasi, tāpēc visi braucēji, mehāniķi un skatītāji satiekas vienuviet, lai kopā baudītu sacensības. ‘’Raganas katlā’’ ir atvērtais dalībnieku parks, kuru nav iespējams apiet, nonākot līdz sacensību norisei.

Ierodoties sacensībās, pēc ieejas ir jāveic aptuveni 500 metru garš ceļš līdz skatītāju zonai, kuru visas ceļa garumā ieskauj dalībnieku parks. No trases malās esošajiem kalniņiem ir iespējams pārredzēt trasi, tiek izvietots arī video ekrāns plašākai pārredzēšanai, kā arī papildus ekrāns dalībnieku parkā.

Komforts

Organizatori aicina droši ņemt līdzi savus krēslus un pufus, lai varētu ar komfortu baudīt driftu ‘’Raganas katlā’’. Svētdienā būs pieejamas bezmaksas auto stāvvietas trases teritorijā, bet ar ierobežotu skaitu. Papildus var izmantot arī stāvvietu blakus ieejai Nr.2 uz Biķernieku ielas. Organizatori aicina izmantot sabiedrisko transportu, jo pietura ir blakus meža ieejai.

Biļetes

Biļetes cena: 10.65 - 21.31 EUR

Biļetes ietver ieeju dalībnieku parkā, skatītāju zonās, kā arī iespēju iziet un atgriezties sacensību norises vietā. Ar biļeti, kas iegādāta uz sacensībām 8.septembrī, var apmeklēt arī 7.septembra treniņus un kvalifikāciju, kas iekļauti biļetē kā bonuss.

Nāc un izbaudi drifta aizraujošo pasauli Biķernieku trasē!


Jums varētu interesēt šie raksti:

Sestdien notiks Latvijas čempionāts krosā

Extreme show Pulse - Rīga, 5.oktobris

Tonybet Virslīga - Riga FC un FK Tukums 2000/Telms - Rīga, Skonto stadions, 27.oktobris

Pētījums: Latvijas iedzīvotāji izvēlas Limbažu pienu, Laima, Nivea, Volkswagen...

Samsonas Rally Utena 2024 - Utenos rajons, 27.septembris

Dragreis Biķerniekos 20.aprīlī - sezonas atklāšana

Pasaules tūres posms pludmales volejbolā Jūrmalā 2025

Skrituļdisko - VEF Kvartāls, 6.septembris

Auto Drift Masters Riga 2025 Biķerniekos - Rīga, 25.jūlijs

Drag On Chill Part 2 - Dragrace Biķerniekos

Dragreisa sacensības Biķerniekos, Drag On Chill Part 3 - Rīga, 9.augusts

Poorbaltics Challenge - Priekules lidlauks, 26.jūlijs

Latvijas autokrosa čempionāta sezonas noslēgums Mūsa Raceland - Bauska, 1.septembris

"Rīga Open - inspired by tennis" atzīst par labāko jauniešu turnīru Eiropā

Latvijas drifts atgriežas slavenajā 333 kompleksā

Basketbols - BK Ventspils - Ventspils, 6.decembris

Trek MTB maratona kalendārā izmaiņas

Milestiba

Sākas Jūrmalas atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem (spēļu kalendārs)

ENBL mājas spēle pret Spisski Rytieri (Slovākija) - Valmiera, 17.septembris

Burukuģu regates pasākumu laikā slēgs satiksmi Eksporta ielas posmā

Dragreiss Biķerniekos 20.aprīlī - sezonas atklāšana

Adventa koncerts "Brīnumu gaidot" ZIEMEĻBLĀZMĀ

Rallijs Cēsis 2024 - Aizraujošas sacensības

Svētdien Mežaparkā Nordea Rīgas maratona sagatavošanās treniņš ar "Krastmalas sajūtu"