Joki un Anekdotes

nēģeris sniegā!

Kādai gimenei bija kaķis ļoti vecs un slinks sieva saka:Ved to kaķi prom vīrs:aizved arī aizved aiz7 pilsetam kakis maja aizved aiz 7 valstim kakis maja virs zvana sievai un saka:kakis maja sieva saka:ja virs :iedot telefonu lai var paprasit atpakal celu!!:D

Salavecīts brien pa sniegu, Zandalītes kājās. Iesim bērni skatīties, Vai tam visi mājās!!!

Divi sniegavīri stāv pie kino teātra un lasa afišu:Tuksneša saule Vienmēr rāda tikai šausmu filmas!!!

J;anītis gāja uz veikalu satika vecu vecu tantiņu. Jānītis nosakās: haa haa! kas par babušku!

Pasaulee ir diva veida strausi. - peleekie un zilie. Kad peleekie nobiistas un ielike galvu zemee,tad zilie aiz kruumiem to vien gaida.

Vienā dienāsatikās divas sievietes vienu sauca Pača, bet otru sauca skapis un abas smējās un pēc tam pārējie sadzirdēja un tik rēca cik var un tās sāka raudāt???????????????????!!!!!!!!!!!!!

Mirst sievasmāte... - Pasauciet znotu, gribu atvadīties. Ieskrien znots priecīgs ar pudeli un glāzi: - Nu ko, vienu ceļakāju uz atvadām!

divi draugi satiekas un sader kurs divu dienu laika dabus vairak meitenu pagaja viena diena otras dienas vakara abi draugi satiekas nu radi cik teu meitenu viens parada otrs parada abiem vienads skaits velreiz parskaite nu nonemam abi nonem vienu atkal vienads skaits meitenes saka mums apnika te stavet un vini vel projam skaita.

Uzņēmumā blonda sekretāre sarunājas pa telefonu ar sadarbības partneru pārstāvi. - Atsūtiet mums invoisu, lūdzu! – viņš saka. - Neko nedzirdu! – viņa atbild. - Atsūtiet invoisu! - Ko atsūtīt? Nesapratu! - Invoisu, velns ar’ ārā! Saukšu pa burtiem: Inta, Nelda, Viktors, Ojārs, Inese, Sandis, Uģis! - Hmm, bet kas īsti ir visi šie nosauktie cilvēki?

tarps Sēž psihiatrs savā kabinetā garlaikojas - pacienti nenāk... Te pēkšņi klusītēm paveras durvis, un četrrāpus ierāpo vīruks, turot zobos un rokās dažādus priekšmetus, un vēl kaut kas velkas nopakaļ. Psihiatrs: - Oi, kas te pie mums atrāpojis! Tā laikam ir maza čūskiņa... rāpo iekšā, čūskiņ, rāpo iekšā, mazā, dakteris tev palīdzēs. Vīruks papurina galvu. - A, tas laikam ir mazs bruņurupucītis pie mums ciemos atnācis. Rāpies krēslā, bruņurupucīt, un pastāsti dakteronkulim, kas ar tevi noticis... Vīruks papurina galvu. - Nu kas tad tas mums ir - droši vien mazs tārpiņš ?? - Dakter, ejiet d**st! Es esmu sistēmas administrators, es jums tīklu velku!

Skolotāja: -Vai tu zini,par ko es tev ieliku divi? Skolnieks: -Redziet nu, skolotāj, ielikāt man divi un pat neziniet,par ko!!!

Lidoju ar lidmašīnu - forši! Tas idiots mani tomer notrieca - stulbi. Izlecu ar izpletni - forši! Izpletnis neatvērās - stulbi. Kritu uz siena gubas - forši! Siena gubā dakšas - stulbi. Uz dakšām netrāpīju - forši! Uz siena arī - stulbi. Nonācu slimnīcā - forši! Visi kauli salauzti - stulbi. Ārsts saka, ka dzīvošu - forši! ...līdz trešdienai - stulbi!

Skolotāja prasa Jānītim""Cik tev gadu" -Nezinu -Cik pasaulē zvaigzņu -nezinu -Kur tavs tēvs strādā -nezinu Kur tavs tēvs pakar drēbes -nezinu Cik tev gadu -nezinu Jānīts aiziet mājās un prasa tētim"Cik pasaulē zvaigžņu -milions -Kur tu strādā -policijā -Kur tu pakar drēbes? -uz pakaramā Cik tev gadu? 9 Jānītis aiziet uz skolu un skolotāja prasa Jānītim Cik pasaulē zvaigžņu 9 Ciktev gadu milions kur tavs tevs kar drebes policijā kur tavs tēvs strādā uz pakaramā

Meitene – puisim: - Tad rītvakar satiksimies turpat, kur šodien! Bet ja kāds no mums kavēsies... Puisis: - ...tad es pagaidīšu!

Trīs vīri bārā lielās ar savām sievām un viņu dotumiem - "Manai sievai ir tāds smuks dibens..." saka viens - "Manai sievai tādas krūtis, ka apakšveļu veikalos nemaz tāda izmēra krūštura nav!" - " Bet manai sievai ir tāds dibens, ka tad, kad es viņas apakšbikses aiznesu uz ķīmisko tīrītavu, man pateica, ka viņi parašūtus nepieņem...." nopūšas trešais

zakits iekriit lapsas alaa, prasa teu teetis maja?nee. teu mamma majaa?nee pa purnu gribi?vecmmaaaam?????????

Ēzelītis Iaa stāvoklī dzenas pakaļ Vinnijam Pūkam skaļi brēkdams: "Ja tjebje pakazhu i zahodjit i vihodjit"

Cietumā vienā kamerā sēž narkomāns, ugunsdzēsējs un sadists. Narkomāns: - Cigareti varētu… Ugunsdzēsējs: - …nodzēst… Sadists: - …tev uz pēcpuses!

Krievs,amerikānis un vācietis nonāk gūstā.Viņiem tiek dota iespēja tikt brīvībā, ja tukšā istabā noslēps divas biljarda bumbiņas, tā, ka nevar tās atrast, pretējā gadījumā tiks nošauti. Amerikānis bumbiņas aizbāž aiz vaigiem. Protams tās tiek atrastas un amerikānis -nošauts. Vācietis bumbiņas iebāž dupsī. Viņu sagaida tāds pats liktenis kā amerikāni. Pienāk kārta krievam. Bumbiņas meklē, meklē-bez rezuktātiem.Pirms atbreīvošanas krievam tiek palūgts, lai atklāj, kur noslēpis bumbiņas. Krievs stulbi parausta plecus un saka:"Nezinu, pirmā man pazuda uzreiz, otra-kaut kur ieripoja!"

Kad es biju 7 gadus vecs, es sapņoju par to, lai visā pasaulē valdītu miers. Kad man bija 17, es sapņoju par mūžīgu mīlestību un skaistu princesi. Tagad man ir 35, un es kaut kā muļķīgi sapņoju tikai par naudu!

Viens paziņa lielās citiem: - Veči, es veikalā tikko nopirku tāāādus zābakus! Tikai iedomājieties – abi kreisās kājas un viens par otru lielāks! - Tad kāpēc tu tā priecājies? - viens no viņiem jautā. - Der kā uzlieti!!!

skolotāja nikna ieskrien klasē; -kurš ir dumjš,lai ātri pieceļas kājās. jānīts pieceļas.skolotāja smīkņā; -nu jānīt-tātad tu esi dumjš. -nē, skolotāj, man jūs žēl palika -viena pati stāvat...

Skolas direktors lūdz Jānītim 4. stāvā nokrāsot logus. Pēc pāris stundām Jānīitis ieiet direktora kabinetā un jautā: sakiet vai rāmjus arī vajadzēs krāsot?

Krievijaa dziivojoshais japaanju emigrants, shoferis Jasuka Nakamaze.

Kas ir pats svarigakais mezā??????? (Tualetes papīrs)

Ja zirgs tev saka, ka tu esi traks, tad tā arī ir.

Blondīne piedalās konkursā, kura galvenā balva 1mlj. dolāru! Viņai tiek uzdoti šādi jautājumi:

1) Cik ilgi norisinājās simtgadu garš:
a) 116
b) 99
c) 100
d) 150.
Blondīne izlaiž jautājumu.

2) Kurā valstī izgudroja panamas?
a) Brazīlija
b) Čīle
c) Panama
d) Ekvadora
Blondīne lūdz palīdzību universitātes studentiem.

Kurā mēnesī tiek atzīmēta Oktobra revolūcija?
a) janvāris
b) septembris
c) oktobris
d) novembris
Blondīne lūdz zāles palīdzību.

4) Kā sauc karali Georgu sesto?
a) Alberts
b) Georgs
c) Manuels
Blondīne izvelk zīlēšanas kārtis.

5) No kāda dzīvnieka radies nosaukums Kanāriju salas?
a) kanārijputniņš
b) Ķengurs
c) Ronis
d) Žurka
Blondīne pamet spēli.

Ja tu sevi uzskati par gudru un pasmējies par blondīni, tad paskaties pareizās atbildes:
1) Simtgadu karš ilga 116 gadus no 1337 līdz 1453 gadam
2) Panamas izgudroja Ekvadorā
3) Oktobra revolūcija tiek atzīmēta novembrī.
4) Karaļa Georga vārds - Alberts. Viņš to nomainīja 1936. gadā
5) Kanāriju salu nosaukums radies no roņa. Salas latīniskais nosaukums ir Insukaria Canaria, kas nozīmē Roņu sala.
Un tagad pasaki kurš ir dumjāks - tu vai blondīne?

Pingvīni ir pārēdušās lakstīgalas. Tik vienkārši, vai ne.