P
Jaunumi Dzejoļi Receptes Atziņas Joki Kalendārs
Menu
×

"Ventbunkers Lielās Balvas" supermotokrosā sadalītas

Sestdien, 28. jūlijā, Ventspilī jau piecpadsmito jubilejas reizi, norisinājās tradicionālās starptautiskās sacensības Supermotokrosā –Ventbunkers Lielā Balva 2012.

Trase tika izveidota, izmantojot Piedzīvojumu parka kalna nogāzi un bija tehniski ļoti sarežģīta, ar iespaidīgiem lēcieniem un ātrām virāžām, kas sportistiem solīja ļoti smagu cīņu, bet skatītājiem lieliskas emocijas visa vakara garumā. Sacensības notika divās klasēs MX1 un MX2, bet braucienu starplaikos skatītājiem savu meistarību lielajos lēcienos demonstrēja beļģu lielākā zvaigzne William van den Putte, kā arī Latvijas Freestyle "pionieris" Alex jeb Mārtiņš Aleksandrovičs.

Domājams, ka sanākušie aptuveni 5000 skatītāju noteikti nebija vīlušies, jo visiem bija novērtēt atmugurisko salto ar motociklu. Sacensības komentēja leģendārais motosporta eksperts Ēriks Fogels.

Par uzvarētāju MX1 klasē kļuva Augusts Justs, otrajā vietā Dāvis Līvs, bet trešais Lauris Freibergs. Kopumā sacensībās uz starta stājās 12 dalībnieki.

MX2 klasē uzvarēja Roberts Justs, otrais Dāvis Ivanovs, bet trešais Priit Rautsep no Igaunijas. Šajā klasē uz starta stājās 16 dalībnieki.

Pēc apbalvošanas ceremonijas visiem sanākušajiem bija iespēja baudīt kvalitatīvu izklaides programmu, jo uz lielās skatuves uzstājās rokgrupa "Kaža un draugi", kā arī DJ Japānis. Skatītājiem bija iespēja vērot arī Jubilejas salūtu un cerams, ka visi sanākušie mājās no Piedzīvojumu parka devās ar pozitīvām emocijām.


Jums varētu interesēt šie raksti:

Pasaules tūres posms pludmales volejbolā Jūrmalā 2025

Ar sprinta distanci sākās Eiropas čempionāts ziemas orientēšanās

Starptautiskas sacensības „BALTIJAS APLIS 2008”

Rallycross Power Weekend - Biķernieku trase, Rīga, 9.maijs

Bazara 0 Fight Club II - Rīga, 8.maijs

Olimpiskā čempiona Daiņa Kūlas kausa izcīņas sacensības šķēpa mešanā Olimpiskajā centrā „Ventspils”

Tonybet Virslīgas FC Riga Mājas Spēle. Riga FC - BFC Daugavpils - Rīga, 29.marts

Dragrace treniņš šo piektdien, 26. jūnijā Biķerniekos

Biķernieku Sporta Komplekss - Drift Grand Opening 2025 Biķerniekos- Rīga, 18.maijs

Latvijas kausa autosprintā 1.posms, Rx Challenge Raganas Katls - Rīga, 12.aprīlis

Rallijs Cēsis 2025 - Cēsis, 19.septembris

Nedēļas nogalē Ozolkalnā Latvijas čempionāts snovbordā un frīstailā

Sākusies „Kabrioletu Vasaras” atklāšanas svētku dalībnieku pieteikšanās.

Pasaules čempionāta hokejā sievietēm spēļu rezultāti

BMX sezona noslēgsies ar Rideit.lv masku balli skeitparkā

KOK World Series 2025 - Arēna Rīga, 8.februāris

Dragreisa savcensības - Drag on Chill - Biķernieki, Rīga, 23.maijs

Rudens aktivitātes Biķerniekos

Drift Party Baroni - Baronu autotrase, 8.jūnijs

Daugavpils drifta festivāls - Daugavpils, 6.jūlijs

Spyker meklē papildus investorus tālākai attīstībai

Rallijā "Sarma 2008" uzvar Andis Neikšāns/Pēteris Dzirkals

Labākās Eiropas monster truck automašīnas LIDO atpūtas centrā

Izraujies no ikdienas steigas ar radio vadāmo lidmašīnu

Latvijas izlasei pasaules čempionātā, iespējams, palīdzēs Raitis Ivanāns