Latviešu Русский Deutsch English Français Türkçe

VEF Rīga piekāpjas Francijas Sarthe Basket komandai ar 80:89

Article Image

Latvijas čempionvienība basketbolā VEF Rīga šodien aizvadītā līdzīgā spēlē pret Francijas vienību Sarthe Basket tomēr piekāpās ar rezultātu 80:89. Mūsu komandā rezultatīvākais bija Kaspars Bērziņš ar 23 gūtiem punktiem. Francijas basketbolistu rindās savukārt rezultatīvākais bija Žoau Paulu Batista. Spēli aktīvāk un sekmīgāk ar nelielu izrāvienu uzsāka Vefieši, taču pretinieki nekur tālu neļāva aizskriet un rezultātu izlīdzina līdz pat puslaika beigām. Nākošo puslaiku vefiešu rindās sākās neliels haoss un vairs tik labi neveicās. Dotos momentus bez problēmām arī izmanto pretinieki un izraujas vadībā, un notur to visu atlikušo laiku. Uzlabojumu nedeva arī minūtes pārtraukums, ko prasīja treneris. Nelielu psiholoģisko stabilitāti tomēr mūsējiem deva komandas kapteiņa vairāki precīzi metieni, taču arī tas nepalīdzēja izlīdzināt rezultātu. Jāatzīst, ka šajā spēlē mūsējie basketbolisti tomēr nespēja izpildīt trenera dotos norādījumus, taču no kļūdām mūsējie cerams mācīsies un analizēs tās. Šī būs laba mācība vefiešiem pēc uzvarētās spēles pret Lietuvas Žalgiris basketbolistiem.