Latviešu Русский Deutsch English Français Türkçe

VEF Rīga zaudē Triumfam ar 84:91

Article Image

Latvijas basketbola čempionvienība vakar aizvadīja Eiropas kausa izcīņas kārtējo grupas spēli. Šoreiz mūsējie tikās ar Krievijas klubu Ļubercas Triumf un diemžēl spēles izskaņā piekāpās šīs grupas patreizējai līderei ar 84:91 (11:20, 23:28, 25:15, 25:28). Trīs spēļu laikā mums vēl joprojām ir tikai viena uzvara, savukārt Triumf iet kā buldozers uz priekšu - 3 no 3 uzvaras viņu kontā. Šajā spēlē vefiešu rindās rezultatīvākais bija Dairis Bertāns ar 23 gūtiem punktiem, savukārt Ēris Roulends guva 14 punktus. Triumfiešiem labākais bija Tiveins Makī ar 32 gūtiem punktiem.
Spēli vefieši aizsāka diezgan veiksmīgi ar precīzu tālmetienu, tomēr tas nebija ilgi, triumfieši paspēja iesildīties un jau burtiski pēc "viena" acu mirkļa rezultāts tablo jau bija gaužām bēdīgs, mūsējie zaudē un nemaz neizskatās, ka būtu kādas izredzes uzvarēt pie šādas spēles turpmākas gaitas. Mūsējie tiek aktīvi piesegti un līdz ar to pieļaujam arī daudzas neuzmanības kļūdas, vairākas neprecīzas piespēles, kas noved līdz rezultāta starpībai 10 punktu apmērā. Šādu starpību visu spēles laiku uzturēja triumfieši, īpaši neiespringstot un nepiepūloties kautko mainīt. Sajūta itkā viņi būtu ieradušiess uz kārtējo treniņu. Tomēr iestājās arī lūzuma mirklī, kad pēc vairāku vefiešu nomaiņas, instruēšanas, uzmundrināšanas, sapurināšanas un palaišanas atpakaļ spēlē, mūsējie lika triumfiešiem sākt nervozēt. Tas galu beigās arī labi izdevās. Mūsējie izlīdzina rezultātu ar vairāku precīzu trīspunktnieku sēriju, liek vairākas reizes kļūdīties Triumf spēlētājiem un pat izvirzās nelielā vadībā un Triumf galvenais treneris jau kļūst nervozs, un prasa minūtes pārtraukumu, jo spēles beigas jau ir pavisam tuvu. Disciplīnas trūkums atlikušajā laikā un vairākas individuālās kļūdas vefiešu rindās ļāva pretiniekiem atkal izvirzīties vadībā un tomēr svinēt savu kārtējo uzvaru. Mūsējie darīja visu iespējamo, kas bija viņu spēkos, lai uzvarētu - tas arī pats galvenais.