Latviešu Русский Deutsch English Français Türkçe


Rīgas Triatlonā ir pieteikušies dalībnieki no 6 valstīm

Article Image

Šo svētdien, 2013.gada 11.augustā Rīgas centrā pirmo reizi notiks triatlona sacensības, ko organizēs Latvijas Triatlona federācija sadarbībā ar Rīgas pilsētas pašvaldību. Sacensības norisināsies sprinta distancē, kas vienlaicīgi būs arī Baltijas kausa posms. Šobrīd sacensībām ir pieteikušies ~200 dalībnieki no 6 dažādām valstīm (Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas un Latvijas). Starta vieta būs pie Swedbank Centrālās ēkas "Saules akmens". Peldēšana norisināsies Āgenskalna līci - tieši aiz Swedbank Centrālās ēkas "Saules akmens", riteņbraukšanas posms notiks pa Ķīpsalu, savukārt skriešana ap "Saules akmeni". MIX zona tiks izvietota pie Swedbank Centrālās ēkas. Sacensību sākums plkst.12:00 Dalībniekiem tiks dota iespēja sacensties 4-ās dažāda garuma distancēs:
• Jauniešiem – 100m peldēšana + 4km riteņbraukšana + 720m skriešana;
• Tautas klase (var piedalīties jebkurš interesents) un jaunieši – 300m peldēšana + 12km riteņbraukšana + 3,3km skriešana;
• Sprinta distance - 750m peldēšana + 20km riteņbraukšana + 5km skriešana; Aizraujošas cīņas notiks arī triatlona stafetes distancē – 300m peldēšana + 12km riteņbraukšana + 3,3km skriešana. Stafetes komanda var sastāvēt no diviem līdz trīs dalībniekiem. Katrs no dalībniekiem veic kādu no triatlona sacensību veidiem. Stafetes "kociņš" ir laika mērīšanas "čips", ko komandas dalībnieki nodod viens otram. Sacensību laikā aicinām līdzjutējus atbalstīt mūsu Latvijas sportistus cīņā par medaļām Baltijas kausa ieskaitē. Uzzināt visu par triatlonu, iepazīties ar distanci un pieteikties sacensībām elektroniski var mājas lapā www.triatlons.lv Pieteikties varēs arī uz vietas sacensību dienā reģistratūrā no plkst. 10.00 Triatlons ir skatāms un ļoti interesants sporta veids, kurā apvienoti 3 pilnīgi atšķirīgi sporta veidi – peldēšana, riteņbraukšana un skriešana. Lai nodrošinātu veiksmīgu sacensību norisi un dalībnieku drošību, sacensību laikā no plkst.11:00 – 18:00 būs daļēji ierobežota/slēgta autotransporta kustība Rīgas centrā. Organizatori aicina autovadītājus un līdzjutējus būt saprotošiem un izrādīt savstarpēju cieņu, kā arī stingri ievērot satiksmes un drošības noteikumus!