Latviešu Русский Deutsch English Français Türkçe


Jaunais rakstnieks smīdina un šokē

Article Image

Septembrī grāmatu veikalos "Jānis Roze" nonāca izdevniecības "Drukātava" izdotā grāmata "#528". Tās autors ir pašmāju rakstnieks Maksims Trivaškevičs, kurš latviešu literatūras pasaulē debitēja 2012.gadā ar grāmatu "PretStraume".

Grāmatā "#528" vēstīts par studentu dzīves aizkulisēm un akadēmiskās pasaules ēnas pusēm.

Tas ir stāsts par vienkāršu studentu, kurš studiju procesa laikā sāk arvien spēcīgāk apzināties, ka sava potenciāla realizēšanai ar labu izglītību vien būs par maz. Pat vairāk – nereti tieši izglītība kļūst par galveno šķērsli sevis pilnveidošanai.

Grāmata būs saistoša studējošajiem un studēt gribētājiem, kā arī tiem, kas vēlas atcerēties savas studiju gadu izdarības. Papildus sulīgam un melnam humoram, kas uzplaiksnī gandrīz katrā grāmatas lappusē, tikpat bieži lasītāji saskarsies ar atziņām, domugraudiem un spēcīgiem, taču dažbrīd šķietami absurdiem draudzības, mīlestības un naida izrādīšanas veidiem.

Ar autora Maksima Trivaškeviča daiļradi iespējams bez maksas iepazīties autora mājas lapā www.cmirx.com. Tur elektroniskā variantā publicēti viņa īsie stāsti, grāmata "PretStraume", kā arī jaunā darba "#528" pirmās nodaļas.